TVRDOKOVOVÁ EXKAVAČNÍ KULIČKA

Nejprodávanější produkt roku 2023!!!!!!

Kulovitý vrták se speciální geometrií břitů, který nevytváří vibrace, což je komfortní pro lékaře a bezbolestné pro pacienta.

Úzký krček umožňuje lepší přehled v kavitě. Baleno po 6 kusech, k dostání ve dvou délkách 22 a 26 mm s úchytem do kolénka. Cena za balení 1734,- Kč s DPH.


COOL DIAMANT

Brilantní řez bez vibrací.

Při dentálních zákrocích je pro pacienta žádoucí, aby preparace byla bez vibrací (klidný chod) a taky šetrná pro zubní dřeň (nepřehřívá se). Cool Diamant borusek od Busch je vyroben z mnoha brusných kosočtvercových ploch, které jsou seřazeny diagonálně a podporují proces broušení až 7x za otáčku, což podporuje odvod zbroušené substance, který zase podporuje snížení teploty a zároveň brilantní a lehké broušení bez vibrací. Dalšími výhodami je vysoce výkon-né broušení a díky kvalitnímu diamantovému povlaku s pancéřovou vrstvou v nízkých kanálech také dlouhá životnost. Převahu Cool Diamantu doložilo vědecké zkoumání na univerzitě v Innsbrucku. Více než 94 možných variant zaručí u všech běžných zákroků, aby měl uživatel nejvhodnější nástroj. Kromě Cool Diamant brousků se středně velkým zrněním existuje také jemnější a hrubší zrnění. Originální Cool Diamant brusky jsou zlaté.

Pro více informací stahněte pdf níže.

Katalog.pdf